PLASTOVÝ PROFILOVÝ SYSTÉM FIRMY REHAU

Dovážaný zo SRN. Firma REHAU sa viac ako 40 rokov aktívne venuje vývoju a výrobe výrobkov z polymérových materiálov. V oblasti výroby profilových systémov z polymérového PVC patrí medzi prvé tri firmy v západnej Európe. Konštrukcie okien a dverí majú vďaka kvalitným materiálom deklarovanú životnosť 50 rokov. Základným materiálom pre výrobu plastových profilov je špeciálne vyvinutý materiál RAU - PVC 1406. Tento bez zmäkčovadiel a bez kadmia pripravený materiál má vysokú rázovú húževnatosť, dlhú životnosť, je farebne a poveternostne stály, trvale tvarovo stály, výborne tepelne a zvukovo izolujúci.


BRILLANT DESIGN

REHAU Brillant-Design REHAU Brillant-Design - v súlade s trendom znižovania energetickej náročnosti stavieb bol vyvinutý okenný profilový systém na konštrukcie s najvyššími tepelno- izolačnými nárokmi. Päťkomorová technika a konštrukčná šírka 70 mm ho radí k systémom použiteľným aj na nízkoenergetické domy. Vďaka modernému vzhľadu a svojim parametrom je systém určený najmä na výplne stavebných otvorov novostavieb rodinných domov a rekonštrukcií zatepľovaných objektov.

Charakteristika systému Rehau Brillant Design:- 5-komorový profil
- stavebná hĺbka 70 mm
- súčiniteľ prestupu tepla Uf=1,3 W/m2K
- moment zotrvačnosti výstuže Ix = 3,8 - 5,0 cm4
- nepriezvučnosť Rw = 32 - 50 dB podľa použitého zasklenia
- 2x dorazové tesnenie EPDM


EURO-70 DESIGN

REHAU Euro-70 Systém REHAU Euro-70 je novinkou, ktorá sa pre svoju vysokú kvalitu a praznivú cenu stáva nejpredávanejším profilom z našej ponuky. 5-komorové usporiadanie a 70 mm konstrukčná šírka ponúka výborné tepelné izolačné vlastnosti U až 1,2 W/m2K. Silné oceľové výztuhy zaišťujú oknám vyrobeným z tohto profilu výborné statické vlastnosti. Moderný a lákavý vzhľad dodávajú tomuto systému zaoblené či zkosené hrany na vonkajších častiach, rovnaké ako u profilu Brillant. Vďaka výbornej kvalite zvýraznenej veľmi dobrou cenou sa tieto okná stále viac uplatňujú mimo iného aj pri rekonštrukciách panelových domov.

Charakteristika systému REHAU Euro-70:
- 5-komorový profilový systém, hĺbka zabudovania 70 mm,
   vhodný do novostavieb, ale aj na renováciu starších budov
- Vďaka možnosti použiť sklo o hrúbke až 41 mm dosahujú okná z tohto
   profilu maximálne tepelné a hlukové izolačné vlastnosti.
- súčiniteľ prestupu tepla Uf =1,2 W/m2K

GENEO DESIGN

REHAU Geneo Profilový systém REHAU Geneo je vyrobený z technicky vyspelého materiálu RAU-FIPRO®, ktorý je založený na modernej technológii - jedinečnej na trhu s oknami a predstavuje to najnovšie, čo trh momentálne ponúka. Jeho stabilita je neprekonateľná. S hodnotou súčiniteľa prechodu tepla až do úrovně Uf = 0,85 W/m2K je GENEO® zárukou najvyššej tepelnej izolácie a vo svojej triede je tento systém absolútne jedinečný. A to aj pri nízkej pohľadovej šírke 115 mm. Pri použití zodpovedajúcich skiel sú okná z profilov GENEO® vhodné pre nízkoenergetické a pasívne domy.

Charakteristika systému REHAU Geneo:
- GENEO® umožňuje hospodárne skladovanie a výrobu, manipulácia je
   vzhľadom k jeho až o 40 % nižšej hmotnosti výrazne jednoduchšia.
- Má nový koncept tesnení s jednotným tvarom tesniacich komôr na vonkajšej
   strane krídla a rámu. Šetrí náklady vďaka zváraniu bez prídavných prítlakov.
- Hĺbka zasklievacej drážky 66 mm je vhodná pre zasklenie izolačným
   trojsklom.
- Najlepšie materiály a vysoké požiadavky na spracovanie sú zárukou
   vynikajúcej kvality a dlhej životnosti profilov z RAU-FIPRO®.
- súčiniteľ prestupu tepla Uf =0,85 W/m2K