PEVNÉ OKENNÉ SIETE - SOM, SOL, SOT, SOVOkenná sieť SOM ( profil siete bez lemu ) s rôznymi spôsobmi upnutia siete poskytuje široké možnosti použitia okennej siete. Montáž a demontáž na okenný rám je jednoduchá. Sieť je vhodná pre plastové, drevené a hliníkové okná s izolačným dvojsklom.Okenná sieť SOL (profil valcovaný s lemom) a SOT (profil extrudovaný s lemom) s rôznymi typmi zvrtlíkov poskytuje široké možnosti použitia okennej siete. Jednoduchá montá a demontáž na okenný rám z interiéru. Sieť je vhodná pre plastové, drevené a hliníkové okná s izolačným sklom.Okenná sieť SOV ( profil siete s odsadením ) so svojím spôsobom upnutia je zvlášť vhodná pre okná s odkvapom na okennom krídle. Montáž a demontáž na okenný rám je jednoduchá. Sieť je vhodná pre plastové, drevené, hliníkové okná s izolačným dvojsklom, ale aj pre staršie typy okien.


SAMONAVÍJACIE SIETE - SS2


Samonavíjacie siete SS2 patria do skupiny výrobkov PRIMASET - siete proti hmyzu. Sú vyrábané v dvoch modifikáciách. Siete s odsadením a siete bez odsadenia. Siete bez odsadenia nie sú vhodné pre okná s odkvapom na krídle okna, ktorý presahuje rovinu pevného rámu okna. Siete s odsadením sú vhodné aj pre okná s odkvapom na krídle okna. Jednoduchá montáž a ovládanie poskytujú široké možnosti použitia samonavíjacích sietí pre plastové, drevené a hliníkové okná.


SIEŤOVÉ DVERE PROTI HMYZU - SD


Sieťové dvere SD patria do skupiny výrobkov PRIMASET - siete proti hmyzu. Sú vyrábané z dvoch typov profilov SD1 (oblý extrudovaný profil) a SD2 (hranatý valcovaný profil) vo viacerých modifikáciách. Jednuchá montáž na rám, alebo do ostenia poskytuje široké možnosti použitia sieťových dverí.