Firma M-TECH vyrába moderné esteticky vyvážené žalúzie ISOTRA system s retiazkovým ovládaním, dokonale splývajúci v interiéry s plastovými, kovovými oknami i drevenými eurooknami. Všetky upevňovacie prvky sú prekryté elegantnými plastovými krytkami. Nosné prvky sú tvorené hliníkovými ťahanými profilmi elegantného tvaru. Jednoduché ovládanie zaisťuje guličková retiazka, ktorá slúži k natáčaniu lamiel i vyťahovaniu a spúšťaniu žalúzie. Perfektné prekrytie ovládacieho mechanizmu žalúzie hliníkovou lištou chráni vnútorný mechanizmus. Uloženie pohonného mechanizmu pre ovládanie žalúzií je chránené užitnými vzormi č. 7867 a 8114.


      PREVEDENIE :

                • 25 mm - celotieniace
                • 25 mm - klasické
                      max. výška ............................. 2,2 m
                      max. šírka ............................... 2,0 m
                      min. šírka ................................ 0,3 m
                      max. garantovaná plocha ..... 2,5 m2

Možnosti výberu farby podľa vzorníka RAL :          • Doska ovládacieho mechanizmu
          • Vysoko kvalitný ťahaný hliníkový resp. válcovaný plechový horný profil
          • Elegantné krytky hornej a dolnej lišty
          • Vysoko kvalitný ťahaný hliníkový resp. válcovaný plechový dolný profil
             s bočnou krytkou
          • Vymedzovač retiazky


Výroba atypických žaluzií na šikmé okná

Prevedenie so šnúrkou - trubkovým navíjačom ponúka jedinečné riešenie zatienenia atypických šikmých okien žaluziami s retiazkovým ovládaním.

          • žaluzia lomená
          • žaluzia šikmá


Interiérové horizontálne žalúzie

Zaluzie horizontalne V našej ponuke nájdete interiérové horizontálne žalúzie ISO SYSTEM, ktoré ponúkame vo vyhotoveniach ISOLITE, ISOTRA alebo INDESIGN, ďalej žalúzie v izolačnom dvojskle DOJGLASS, klasické horizontálne medziokenné a interiérové žalúzie HORIZONTAL a v rámci luxusného dreveného interiérového programu DREVOLUX drevené horizontálne žalúzie DREVOLUX D 27.


Interiérové vertikálne žalúzie

Zaluzie Vertical VERTICAL sú klasické vertikálne žalúzie, s precíznym dielenskym spracovaním, ktoré sa využívajú nie len na zatienenie interiéru. Často sa využívajú ako atraktívny vizuálny deliaci prvok miestností a kancelárií. Široké možnosti použitia určuje materiál, z ktorého sú lamely VERTICAL vyrobené (látka, drevená tkanina alebo PVC) a tiež konštrukčné systém, ktorý umožňuje ich využitie na zatienenie aj atypických tvarov okien alebo priestorov.


Interiérové rolety

Interierove rolety Vybrať si môžete interiérové látkové rolety alebo rolety s drevenou tkaninou FANROLL s retiazkovým, pružinovým, kladkovým alebo motorickým ovládaním. Pre všetky typy okien s izolačným dvojsklom, drevené, plastové i hliníkové sú vhodné látkové interiérové rolety ROLLITE, pre strešné okná zase látkové interiérové rolety MENUET.